Uyku Pozisyonuna Göre Karakter Analizi

Bilim adamları insanların uyurken aldıkları pozisyonların onların karakterlerini yansıttıklarını söylüyor.

Konu üzerine araştırmalar yapmış Uyku Bilim Merkezi profesörü Chris Idzikowski insanlar arasındaki yaygın uyku pozisyonunu analiz etti ve uyku pozisyonlarının sadece insan sağlığını etkilemekle kalmadığını aynı zamanda insanların kişilik özellikleriyle de ilişkili olduğunu belirtti.

Aşağıdaki resimlerden uyku durumunuza uygun olanı seçtiğinizde analiz sonucuna ulaşabilirsiniz.

Uyku Durumuna Göre Karakter Analizi

Progress:

Kaynak: http://fwmail.net/testler/uyku-pozisyonu-ile-karakter-tahlili/

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

9 Cevaplar Kime:“Uyku Pozisyonuna Göre Karakter Analizi”

 1. serbest düşüş Thinking

 2. Dışadönük ve atılgan olurlar. Her ne kadar küstah gözükseler de aslında kendilerine yöneltilen eleştirileri dikkate alırlar. İyiymiş, sindrim için de faydalı bir şeymiş. :)

 3. hımmm.. bu soru zormuş:/
  yana dönerek uyurum ama ya sırtüstü ya yüzüstü uyanırım, nasıl uyuduğum hakkında hiç bir fikrim yok..

  bu arada bu, kayıplara karışan 3 yorumumdan sonra dördüncü yorumum. bir şiir yazmış, insanlığı aydınlatacak bir bilgiyi ifşa etmiş, bir diğerinde yazara takılmıştım. püf. benim yorumlarım nerede ya sayın admin?..

 4. Uyumak dinlendirici bir eylem bazen ben de deniyorum. :)
  Bu arada sitede ciddi bir sıkıntı çıktığı için siteyi ayağa kaldırmak için iki hafta önceki yedeğe dönmek zorunda kaldım.
  Kaybolan yorumlar için özürlerimi kabul edin. :) Aslında onlar kaybolmadılar. Sadece burada gözükmüyorlar.

 5. Serbest düsüs. Grin

 6. En rahat düşme şekli. :)

 7. Cenin pozisyonu…
  Bu arada söylemeden geçemeyeceğim, gerçekten mükemmel bir siteniz var. Sitenizi yeni keşfettim sayılır , yani bir saat oldu yazılarınızı okumaya başlayalı. Yazılarınızı okumaktan gerçekten çok büyük zevk aldım.
  Doğrusu sizin gerçekte nasıl biri olduğunuzu da merak ediyorum .Neyse, iyi günler. Yes Smile

 8. Değerlendirmelerin için şükranlarımı sunuyorum. :) Site 24 saat açık. Her zaman beklerim. :)

 9. Thinking bakalim

  *****************

  Hemen bakıyorum. :)

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette