Yeteneğiniz Nedir?

Mavi rengin ruhu sakinleştirici bir etkisi vardır. Sadece hayal ettiğimizde bile mavi bir görüntü nabzımızı yavaşlatır ve derin bir nefes almamızı sağlar. Aslında her rengin kendine has belirli özellikleri vardır.

Masmavi gökyüzüne karşı hayal ettiğiniz manzara sizin mutlu bilinçaltınıza gizlenmiş olan bir yeteneği betimler. Bu yeteneğinizi öğrenmek için aşağıdaki tek soruluk testi uygulayabilirsiniz.

Yetenekleriniz nelerdir?

Progress:

Tek bir bulutun bile olmadığı masmavi bir gökyüzü düşünün. Sadece düşünmek bile kendinizi daha iyi hissetmenize yol açar. Şimdi gözlerinizi manzaraya çevirin. Aşağıdakilerden hangisi size en çok huzuru veriyor ve sakinleştiriyor?

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

12 Cevaplar Kime:“Yeteneğiniz Nedir?”

 1. bu testleri çözmeyi hala seviyorum :) :)

  **********************************

  Hı hı. Huzur veriyor bünyeye. :)

 2. imagine says:

  sarı çiçeklerle dolu bir tarla… ohh olsa da seyretsek…

 3. Gözlerini kapa ve seyret. :)

 4. kaynakbu says:

  Mavi bir deniz manzarası :)

 5. Tabiatın sunduğu en güzel manzaralardan biri. :)

 6. çok iyi geldi bu test :)

 7. Huzur verir. :)

 8. Mavi deniz manzarasi.Bu testler gercekten zevkli:- Yes

 9. Mutluluk veriyor adeta. :)

 10. mor salkım says:

  Beyaz karlı bir ova

  **************************

  Kar dağları kaplamış. :)

 11. mor salkım says:

  bu daha da güzel o zaman

  ***********************

  Harika bir şey. :) Nefis.

 12. Ferro.feveran says:

  benim yeteneğim ortalam yaşam standardına sahip gayet sıradan bir insan olmak…o kadar sıradanım ki,sadece kendi hayatımı yaşıyorum…üstün misyon ve hedeflerim yok…sadece doğanın bana vermiş olduğu imkan ve olanaklar dahilinde YAZGIMI YAŞAMAYA çalışıyorum…biz insanlar ne yazık sürekli kendimizi abartma eğilimindeyizdir….ne ki yahu….üç dört kemik, bir miktar kas ve bolca yağ…bu bileşkenin nasıl bir derdi uhrevi bir olabilir ki…ohhhh ye iç keyfine bakk…bir yerde “yapılan iş”ten(eylemden) çok “söz kalabalığı”(lafz) varsa o yerden hızlıca uzaklşmak ve kendi sıradanlığına geri dönmek gerekir….çünkü çalışmak üretmek dinginleştirir ve anlam katar….çok söz ise yorar da yorar…süner de süner….o yüzden Ahlak ve Erdemin nerede gömülü veya kim tarafından o gömülü yerden çıkarıldığı beni hiç mi hiç ilgilerndirmiyor…Çünkü en ahlaklı şeydir YAZGINI KABULLENMEK VE ONA GÖRE YAŞAMAK…ne fazlası ne de daha AZI…Evet yetenekli olmak zorunda değilim…ve beni herkes sevmek zorunda değil….sadece yakınlarım….umursadığım sadece onlar….Yetenek mi….bu tür konular çok uzak bana…zira tamir edeyim derken AZ RADYO PARÇALAMADIM….

  *********************************

  Öyleyse Amor Fati diyelim. :)
  Deniz kıyısında bir ihtiyar taşçı kayayı yontmaktadır.
  Güneş onu yakıp kavurur.
  O da Tanrıya yakarır keşke güneş olsaydım diye.
  “Ol” der Tanrı. Güneş oluverir.
  Fakat bulutlar gelir örter güneşi, hükmü kalmaz.
  Bulut olmak ister. “Ol” der Tanrı. Bulut olur.
  Rüzgâr alır götürür bulutu, rüzgârın oyuncağı olur.
  Rüzgâr olmak ister bu kez. Ona da “Ol” der Tanrı.
  Rüzgâr her yere egemen olur, fırtına olur, kasırga olur.
  Her şey karşısında eğilir.
  Tam keyfi yerindeyken koca bir kayaya rastlar.
  Ordan esen burdan eser, kaya banamısın demez!
  Bildiniz, Tanrı kaya olmasına da izin verir.
  Dimdik ve güçlü durmaktadır artık dünyaya karşı…
  Sırtında bir acı ile uyanır….
  Bir ihtiyar taşçı kayayı yontmaktadır. ..
  Amor Fati – Nietzsche

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette