Belki de…

Zebu Kartlarının kupa 2’lisi :

Kaynak: http://www.axtelsoft.com/2011/10/22/dil-kaliplari-uygulama-ornekleri-2/

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

5 Cevaplar Kime:“Belki de…”

 1. Düşünce dilden, dil düşünceden doğar…Platon

  **********************************

  Önce düşünce vardı, düşünce söz oldu, sonra yazı.
  Söz uçtu, yazı kaldı.
  Düşünce uçtu, eylem kaldı.
  Ve böylece gitti insan.
  Geriye sadece bizler kaldık…

 2. carmen says:

  Belki de bu ülkenin kadınları , aydınlık Türkiye, okuyan , gelişmiş , eğitimli kadın sayısının yukarıya çıkmasını herkesten çok istiyordur.

  Belki de 8:2 ‘nin sonucunu komşu ülkelerdeki kadınların yaşamını da görerek, kendi içine bakarak HERKESTEN DOĞRU HESAPLIYORDUR.

  BELKİ DE TÜRK KADINI, KADINLARIMIZ SİLKİNECEKTİR.

  iyi ki varsın, belkisiz bu ifadelerin işimde motivasyonda çok ama çok yarayacak. Beynine, kalbine, eline Big Smile sağlık….

  ******************************************

  Belki de, bir gün belki demeden tüm düşüncelerimizi açıkça ifade edebileceğimiz günler gelecek ve aydınlanma çağını yakalayabileceğiz. :)

 3. Tamamen sartlanma. Kendini neye hazirlarsan o olur. Iyi dusunursen basarili olur kotuye sartlanirsan basaramazsin.

  ***************************************

  İnsanları iyiye şartlanmaya şartlansak. :)

 4. işimde kullanıyorum bunu, işe yaradığı oluyor.
  belki’yi sevmiyorum, ihtimalleri sevmiyorum. her şey net olsun istiyorum. istiyorum da istiyorum ay.

 5. Belki de hiçbir şey net değildir. Onu net hale getiren şey bilincimiz sanırım. :)

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette