Büyük Olasılıkla Zaten Biliyorsun ki,

Zebu Kartlarının Kupa 3’lüsü:

Kaynak: http://www.axtelsoft.com/2011/10/27/dil-kaliplari-uygulama-ornekleri-3/

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

5 Cevaplar Kime:“Büyük Olasılıkla Zaten Biliyorsun ki,”

  1. beyin yıkama aracı olarak da iyi bir kalıp :)

    **************************

    Önceden yıkanmış beyinlerde pek işe yaramayabiliyor ama olsun. :)

  2. ben de ters etki yapıyor, içimden “tabi ki biliyorum” deyip, sonrasında dinlermiş gibi yapıp dinlemiyorum karşımdakini.

  3. allam allam en nefret ettiğim şeyi yapıp de’yi ayrı yazmışım. bir maniniz yoksa ve elbette ki böyle bir şey mümkünse birleştirebilir misiniz acaba onları?

  4. Zaten dinleyen sen değil bilinçaltın oluyor aslında. :)

  5. Ben de derken dahi anlamındaki de ayrı yazılıyor. Yani doğrusu bu. :)

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette