Oyun Kartı Testi

Bazen bir şey yapmak aslında hiçbir şey yapmamaktır. Özellikle yaşadığımız coğrafyada hiçbir şey yapmadan çok şey yapmış görüntüsü veren o kadar çok insan varken, bir şey yapan ile çok şey yapan insanı ayırt etme yeteneğimiz kendiliğinden gelişiyor diye düşünüyorum. Bu yeteneğinizi ölçmek için aşağıdaki testi uygulayabilirsiniz.

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

5 Cevaplar Kime:“Oyun Kartı Testi”

 1. Durum vahim :( Öylece hiçbir şey yapmadan bekledim. Hiçbir şey yapmamak da bir şey yapmak sanırım… ;)

  **************************

  Harika bir eylem bu. :)

 2. Vecihe Zaman says:

  Buldum nasıl yaptığını ;) Bütün kartlar değişiyor zaten. Hiç bir şey seçmesekte kayboluyor ve başka kartlar geliyor. Güzel oyun. Aferin :) Ehi:)

  ********************************

  Amanin. Her şey ortaya çıktı işte. :)

 3. Çok kez sayfa yeniledim,sonra anaaaağhhh dedim..Kartlar değişiyor evet.Beşinci denemede anladım:)

  ***********************************

  İnsan ilk görüşte anağhhğhk! diyebiliyor. :)

 4. Hypnotized

  *********************

  Ehi. :)

 5. sen tüm kartları değiştir sonra kartın yok oldu de :) hihihi güzelmiş :)

  **********************************

  Amanin! Yakalandım. (Pısar ve titrer.)

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette