En Zayıf Noktanız Nedir?

Kokoloji, “psikoloji” temel alınarak hazırlanan bir tür kendini keşfetme oyunudur.

Kişiliğinizdeki en zayıf noktayı ya da en büyük kusuru öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki tek soruluk testi uygulayabilirsiniz.

Buradaki soru ise dünyanın en ünlü masallarından biri olan Külkedisi ile ilgili.

En Zayıf Noktanız Nedir?

Progress:

Kül Kedisi Masalında unutulmayacak sahneler arasında sizi en fazla etkileyen hangisidir?

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

5 Cevaplar Kime:“En Zayıf Noktanız Nedir?”

 1. gülsen says:

  Smile

  **************************

  :bingung:

 2. misafir says:

  Hemen herkes mutlu sonlara bayılır ve siz bu konuda çoğunluğa dahilsiniz. İşte sizin sorununuz burada. Basit, normal ve sıradan olan şeylerle çok kolay mutlu olabiliyorsunuz. Hayattan tek beklentiniz sıradan bir iş, sıradan bir maaş, sıradan arkadaşlar, sıradan bir aile, sıradan çocuklar… Sizi özgün yapan özelliklerinizi keşfetmek için biraz daha fazla gayret sarf etmelisiniz. Öyle hissetmiyor bile olsanız siz özelsiniz.

  iyiymiş Beauty

 3. N.Narda says:

  Fekat kuzum Fikret, ben bu sahnelerin hepsini seviyor ve hatırlıyorum.

  N’olamaz, yoksa bende bir terslik mi var :pain:

  ********************************

  Her şey çok güzel. Harika adeta. :)

 4. Bu tip testlerde ayrık düşüncelerin olabilirliğini baştan ret ile dayatıcı yorumlara katılmak mümkün olmayabiliyor mu hepimiz için zaman zaman, merak ediyorum.

  İnsanların masum, uysal ve kabullenici iyi niyetli insanları bu derece ezici davranışını kabullenmekte zorlanmak , çok mu “yukarıdan bir bakış” ? Asıl, bari hiç olmazsa özelimizde, reddi gereken, bu davranışları bile isteye yapmakta ısrarlı olanlarımız değil mi? Neymiş efendim “peak”lermişmiş, inilirmişmiş; pişkinlikte peaklik değilse nedir bu?..

  Sen yap et, özür dilemek yok, tekrarından kaçınmak için çaba yok; eee yanına kâr… Nereye kadar? Toplum nasıl bu davranış kalıbını silecek, affede affede…

  ******************************************

  Testlerle ilgili bakış açınıza saygı duyuyorum. Testten daha önemlisi testi yapanın niyeti ve maksadı olsa gerek. Bir insan hakkında fikir sahibi olmak için ya da insana değin bir sonuca ulaşmak için hangi test yeterli ve doğru olabilir? Böyle bir test bilmiyorum. Bu sebeple bazen eğlenmek, bazen farklı bir bakış açısından faydalanmak için test yapmak da isteyebiliriz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette