Sayıklamalar 38

*Emek emektir. Sevgi de sevgi. Emek sarf ederek seviyorsan bu sabretmektir.

*En mutlu aşk, bilgi aşkıdır. Bilgi ihanet etmez.

*İnsanın ham maddesi fikirlerdir, organik bedenimiz ise sadece bir kılıf. Fikir üretmeyen bir beden sadece bok üretecidir.

*Hayallerimizin üzerine inanç serptiğimizde mucize olur.

*İnsan genelde tembel olabilmek için hayatı boyunca çalışır. Çok az kişi, insanın aklı kadar tembel olabileceğini bilir.

*Özgürlük bedel ister.

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

4 Cevaplar Kime:“Sayıklamalar 38”

 1. ilk sözü tuttum:) bırakmıyıcam

  **************************

  Evet sabretmek yıpratıcı bir eylem. :)
  Sabreden derviş pötürdemiş. :)

 2. okunacak çok şey var blogunda
  yine gelicem görüşürüz:)

  ***************************

  Yine beklerim. 24 saat açık burası. :) ( Monitöre el sallar, gülümser. )

 3. itiraz ediyorum! en mutlu aşk, ayakkabı aşkıdır :)

 4. Mantıklı geldi bana. :)

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette