Hayat

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

6 Cevaplar Kime:“Hayat”

 1. handan says:

  İnsanoğlunun doğasında var istemek doğduğunda istemeye başlıyor.Varsa bunu dizginlemeyi bilen beri gelsin.Çünkü yaşadığın sürece hep itersin.

  *************************

  Aslında istediğin için yaşarsın…

 2. handan says:

  Ona ne şüphe,bir gün gelecek istemesekte gitmeyecekmiyiz?

  *********************

  Gideceğiz fakat nereye?
  Belki de gittiğimiz yerdeyiz şu an? Kim bilir?

 3. handan says:

  Hayat silgi kullanmadan resim yapma sanatıdır.(bunu bir yerde okumuştum,hoşuma gitti.Eklemek istedim.)

  ****************************

  Ben silgim olmadığı için kullamıyorum. ehi.
  Okulda yaşadığım bir anı geldi sen bunu yazınca.
  20 soruluk bir sınavda 10 soru işaretleyip çıkarken öğretmen beni yanına çağırdı ve cevap kağıdımı kontrol etti.
  “Tamer bir soruyu yanlış işaretlemişsin. Bi kaç soru daha yapıp yalnış olanı silmezsen kalırsın” dedi. Ben de öğretmene bakıp iki kutucuğu daha işaretledim. Fakat yanlış olan cevabı silmedim. Soru kağıdını gördüğünde adamın hafsalası sarsılmıştı çünkü 20 sorununda cevapları işaretlenmiş hali duruyordu kağıtta. Pötürdemiş bir şekilde “neden hepsini işaretlemiyorsun ve daha da anlamadığım neden yanlışı silmedin” diye sordu sonra. Öğretmene bakıp sakin bir şekilde “Silmem olası değil çünkü silgim yok” dedim. ehi. Zaten işaretlediğim kalem yaklaşık 3 cm uzunluğundaydı. Belli belirsiz bi şeyler mırıldandı bana anımsamıyorum şu an. Sonra çıktım sınavdan.
  Al işte hatırladım. Sen yaptın. Ne güzel günlerdi… O zaman da bi garipmişim ehi.

 4. Anjelika7 says:

  Beğendim. Okul anısı da çok güzeldi.
  :thumbup:

  **************************

  Bunlardan çokça var. Ne hoş.

 5. misafir says:

  istiyorum, isteyeceğim de… başka türlü nasıl insan olunur ki?

 6. Ben de istemeyi istiyorum. :)

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette