Sayıklamalar 1

* Düşleri kontrol edebildiğimiz takdirde plan haline gelirler…

* Biz Türkler genelde hiç tepki göstermeyerek tepki gösteriyoruz. Çok az bilinen bir tepki şekli bu. Bize has…

* Küçük yaşta farkına varmadan defolanıyor körpe beyinlerimiz…

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

7 Cevaplar Kime:“Sayıklamalar 1”

 1. ” Küçük yaşta farkına varmadan defolanıyor körpe beyinlerimiz…”

  Neyse ki tamiri var.

  ****************************************

  Çakılı bir çiviyi yerinden çıkartsan bile izi kalıyor.

 2. ahha gitmiş işte tüm yorumlarım. daha da yazmam yorum :)

 3. Site ile ilgili büyük bir sorun çıktığı için eski yedeğe dönmek zorunda kaldım. :( Her şeye rağmen hayat devam ediyor işte.

 4. etmediğini hiç iddia etmedim zaten :)
  ama bana şans dilemenizi istediğim bir yorum yazmıştım. herkesten istiyorum bunu bu aralar zira ne kadar çok olursanız o kadar iyi benim için :)

 5. Tüm kalbimle şans diliyorum.

 6. yaşasınnn, çok teşekkürler :)

 7. Rica ederim. :)

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette