Ağacın Kurdu

Bu kitap TSK içinde çöreklenmiş FETÖ unsuları için sonun başlangıcıdır. Çünkü okunduktan sonra artık kimse TSK’nin kökünü oyan kurtçukları “biz bilmiyorduk” diyemeyecek.

Yıllar önce kumpas davalarında mağdur olan TSK mensuplarını hiçbir delil yokken atanlar, söz konusu FETÖ mensupları olunca “elimizde delil olmadan bir şey yapmayız.” diyorlar. Peki delil sadece belge midir? Yaşanmış gerçek olaylardan daha önemli bir belge olabilir mi? İşte süreç içerisinde yaşananları tek tek açıklanmış kitabında Mustafa Önsel. Her bir mağdurun yaşadığı inanılmaz adaletsizliklerin parçalarını birleştirdiğinizde yapbozun tamamında görünen resim ise ŞEYTAN (FETÖ).

Bir ülkede sadece canı yananlar durumu anlıyorsa, bir gün herkesin canı yanacaktır. İşte bu kitap gelecekte herkesin canının yanmaması için mutlaka okunması gereken bir yapıttır. Aslında kitaba hukuki açıdan bakacak olursak başından sonuna kadar bir suç duyurusu niteliği taşımaktadır.

Şu ana kadar kumpas davalarından, FETÖ’nün medyasından, yayın yaptığı internet sitelerinden, ihbar maillerinden, tasfiye etmek istedikleri TSK mensupları adına yapılan asılsız ve mesnetsiz yalanlar için hiçbir delil aramaksızın anında işlem yapanların aynı hassasiyeti kitapta yer alan bu kurtçuklar için gösterip göstermeyeceklerini ise zamanın kusursuz adaletine teslim ediyorum.

Kitapta yer alan ve hayatın normal akışının dışındaki olayları ve korkunç iddiaları araştırmak ve gerekeni yapmak artık TSK’nın ve Paralel Yapı ile mücadele ettiğini söyleyen yetkililerin namusudur.

İnternetten Satın Almak için Tıklayınız!

Not: Sıkılmadan TSK içindeki FETÖ yapısıyla ilgili olarak yüzde hesabı yapanlara da onların anlayabileceği matematiksel bir çıkarımla bir soru soralım: 100 gr. suya 1 gr. (%1 kadar) zehir attığımızda ne olur? Bu hesabı yapanlar zehirli suyu içip yanıt vermeyi deneyebilirler.

 

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

Tek Cevap Kime:“Ağacın Kurdu”

  1. adalet er geç gerçekleşecek. Sabırla bekliyoruz Yes

    ***********************************

    Zamanın kusursuz adaleti her şeyi açığa çıkartacaktır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette