Savaşma Seviş

Savaşmak ve sevişmek, yeryüzünün ahengini sağlayan terazinin iki kefesindeki ağırlık gibi…
Sevişmenin temelinde çoğalma güdüsü varken savaşma yok etmeye dayanıyor.
Biriyle çoğalırken, diğeriyle azalıyoruz…
Bu iki öğe, evrenin ruhumuza üflediği ve beynimizde bizden habersiz yer alan bir kod.
Bu kod egomuzun içinde yaşam buluyor sanırım…
Sanki her şey denge için dizayn edilmiş.

Fakat iki yaklaşımdan hangisini tercih edeceğim sorulursa; “sevişmek” derim…ehi… (Gözleri parlar…Sırtarır…Dişlerinde bir ışık yıldızı olur…Çın diye ses gelir…Salya akar..)
Dengeyi bozma pahasına sevişmekten yanayım…( Belli belirsiz bazı jestler ve mimikler yapar…Adeta kıpraşır…;)

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

7 Cevaplar Kime:“Savaşma Seviş”

 1. handan says:

  Savaşmayı ancak egosunu tatmin etmek isteyen sadist beyinli yaratıklar ister,ruhu güzel insanlar senin ,benim gibi sevişmeyi isterler(hemen salyalarını akıtma senin anladığın anlamda söylemedim)

  ****************************

  Salyam akmadı. Gözlerim büyüdü sadece.

 2. Anjelika7 says:

  Hah hah hah… Aynı fikirdeyim. Ayrıca şunu da söyleyeyim: Savaşmayı zevk haline getirenler, sevmeyi ve sevişmeyi beceremeyenlerdir bence. Aradıklarını orada bulup tamamlanamadıkları için, eksikliklerini savaşarak kapatmaya çalışıyorlar diye düşünüyorum.(Tabi ki bu düşüncem Kurtuluş savaşı gibi, varolma mücadelesi amacı olan zorunlu bir savaş için geçerli değil.) Sonuç olarak: Klasik bir söz de benden “Savaşma, seviş” :peluk (Bu da buraya uydu değil mi?)

  ************************

  Tam süper oldu.
  Bu arada günümüzde savaştığı ile sevişenler var artık. Bi garip bu insanoğlu.

 3. Anjelika7 says:

  Ohoooo! İnsanoğlunun garipliklerini sayıp dökmeye kalkarsak… :bingung
  Yine de eski bir sözü kullanmak geldi içimden pırt diye: “İstisnalar kaideyi bozmaz” Off, çok eski laf ettim ya. Ben eski kafalı mı kaldım ne? Sevdiğiyle sevişmenin, savaştığıyla sevişmekten daha onurlu olduğu inancındayım… :malu

  ******************************

  İnsan sevdiğiyle sevişmeli.
  Diğer yandan seviştiği ile savaşmak ne garip?!

 4. sevişmenin de savaşmak kadar gereksiz olduğunu düşünüyorum. ya da aynı şey olduğunu. her ikisi de doymak bilmez ego’ya yönelik çünki. aseksüel olmak en iyisi ama savaşa karşı bir çözümüm yok yazık ki.

  *************************************

  Aslında ikisi de dualitenin gereği. Biriyle çoğalıyorsun diğeriyle azalıyorsun. Denge kanunu bunu gerektiriyor. :)

 5. her ikisiyle de azalabiliniyor bazen Thinking

  *****************************

  İnsan bazen azalırken çoğalıyor işte. :)

 6. imagine says:

  hahahah Big Smile) sevişirken de savaşılabilinir, ben öyle yapıyorum :)

 7. Bu da bir yöntem tabi. :)

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette