Size Göre Hangi Surat Daha Mutlu?

Sağ beyin ve sol beyin baskınlığı teorisine göre, beynin her bir yanı farklı düşünce şekillerini kontrol ediyor. Üstelik insanlara iki taraftan birini seçmeleri söyleniyor.

Örneğin, “sol beyni” baskın olan birinin daha analitik, mantıksal ve objektif olduğu söylenir. “Sağ beyni” baskın olan kişi ise daha sezgisel, düşünceli ve subjektiftir.

Sol beyniniz mi baskın yoksa sağ beyniniz mi?

Yukarıdaki resme bakın ve size göre daha mutlu olan suratı seçin. Test sonucunda hangi tarafa daha yatkın olduğunuzu öğrenin.

Sizce Hangi Surat Daha Mutlu?

Progress:

Sizce Hangi Surat Daha Mutlu?

 

Not: Test filoji.com sitesinden alınmıştır.

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

5 Cevaplar Kime:“Size Göre Hangi Surat Daha Mutlu?”

 1. Yıllardır bıkmadan yaptığım ve hep aynı sonucu aldığım -ve sanırım bundan gurur duyuyorum- testlerdendir:)) Sağ beynime teşekkürler, ikinci kitabımı ona ithaf edecem, şimdi düşündüm bunu:p

  ********************************

  Yaşasın sağ beyin. :)

 2. Turquoise says:

  İkisini de mutlu görenler varmış, onlar şanslıymış. ????

  *********************************

  Heyoo. :)

 3. sol beyinli bir hayat daha sıkıcı olurdu sanki Cool

  *****************************

  Yaşasın beynimiz. :)

 4. Aslında ikisi de daha çok mutsuz görünüyor bana ama a diyeyim. Mutluluk ve mutsuzluk eşit olsa da bizim görüşümüze göre değişiyor.

  ***********************************

  Belki de mutluluk bir seçimdir. :)

 5. Gülçin says:

  İkisi de mutsuz.tersen bakınca ikisi de mutlu.?

  ************************************

  Hoş bir şey. :)

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette