Sevdiğiniz Meyveye Göre Kişilik Testi

En çok sevdiğiniz meyve hangisi? Yediğiniz, içtiğiniz ve sevdiğiniz her şey sizin hakkınızda bilgi içerir.

En sevdiğiniz meyveye göre kişilik analizini öğrenmek istiyorsanız aşağıda yer alan tek soruluk testi uygulayabilirsiniz.

İyi eğlenceler.

 

Sevdiğiniz Meyveye Göre Kişilik Testi

Progress:

En sevdiğiniz meyveyi seçiniz.

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

9 Cevaplar Kime:“Sevdiğiniz Meyveye Göre Kişilik Testi”

 1. muz işaretleyecektim, yorumcunun bana “seni şempanzeee!” yazmasından korktum, vazgeçtim.
  ama meyveyi çok severim, hepsini. ben de üzüm, şeftali ve muzdan ortaya karışık yaptım. fena da olmadı hani -en azından birbiriyle çelişmiyor- :)

  ***************************

  Benim en sevdiğim muzdur. Sanırım evrim sürecimi tamamlayamadım. :)

 2. kuyunun delisi says:

  şeftali her şeyi bilir :)

  **************************

  İşte bu yüzden şeftalidir. :)

 3. hatice says:

  Bakalım sonuç ne olacak

  ******************************

  Merakla bekliyoruz. :)

 4. erfulon says:

  Yes Disdain Fingers Crossed

  *****************

  :bingung:

 5. erfulon says:

  incir
  Eğer en sevdiğiniz meyve incir ise, ciddi, düşünceli ve duyarlı bir yapıya sahipsiniz. Sosyalleşmekten hoşlansanız da, belli bir mesafeyi korumaya özen gösteriyorsunuz; kendinize sakladığınız bir alan her zaman olmalı… Açıkgöz, çabuk kavrayan ve cin gibi bir insan olmanız sebebiyle, özellikle iş yaşamında tepeye oynuyorsunuz. İnatçı bir insansınız. Partnerinizde tutkulardan önce beyine bakıyorsunuz.

  *******************************

  Önce beyne bakmak çok faydalı sanırım. :)

 6. Eğer en sevdiğiniz meyve kiraz ise, hayat sizin için çok da insaflı değil. İnişli çıkışlı bir yaşamınız var, özellikle de profesyonel anlamda… henüz kendiniz için yeterli birikime sahip olmadığınızı, hala küçük meblağlarla uğraştığınızı düşünüyorsunuz. Müthiş bir hayal gücünüz var, yaratıcı çalışmalarda bulunmaktan hoşlanıyorsunuz. İçten ve sadık bir partnersiniz; ancak duygularınızı ifade etmekte zorlanıyorsunuz.
  test doğru Yes

  ******************************

  Yaşasınn. Test çalışıyor işte. :)

 7. öyleymiş hıhı Wink

  ****************************

  Süper.
  :bingung:

 8. N.Narda says:

  Çileğin olmadığı yerde incire Abdurrahman Çelebi derler:)

  ********************************

  Çok doğru. Aynı yerde muza da karbüratör dendiği söyleniyor.

 9. N.Narda says:

  Hah ha:)

  ************************

  :)
  :bingung:

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette