Bazıları, [isim],

İşte Zebu Kartlarının Kupa 8′lisi:

Kaynak: http://www.axtelsoft.com/2012/03/14/dil-kaliplari-8/

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

3 Cevaplar Kime:“Bazıları, [isim],”

 1. misafir says:

  sahi ya, benim çok hoşuma gider adımın söylenmesi ve fakat doğrudan bilinçaltına ulaşıyor olması düşündürücü.
  bunu patronum üzerinde denesem diyorum Devil fakat “hocam” demek adını söylemek kadar etkili olur mu ? (Allah’ım, n’olur olsun)

 2. Aslında dil kalıplarında ne söylediğinden ziyade nasıl söylediğin önemli. Uygulamak için bu durumu göz ardı etmemeli. :)

 3. MUALLİM says:

  Bazıları,öğretmenim,kullandığı cümlelerle çok etkili bir eğitimci olabilir.
  Bazıları,Ayşe,düzenli kitap okumanın soru çözme hızını önemli ölçüde arttırdığını bilir.
  Bazıları,Ali,dersi iyi dinlemenin konuyu anlamanın en önemli yöntemi olduğunu bilir.
  Bazıları,moderatör,şu anda bir pansiyonda belletmenlik yaparken hipnotik dil kalıpları üzerine bir çalışma yapıyor olabilir.

  **************************************

  Dil kalıplarını uygun kullanmak, kullananın ve etkileşimde bulunduğu kişilerin hayatını radikal şekilde değiştirebilir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette