Toplam Puanınız:

Bir anda insanların cazibesine kapılırsınız. Buna engel olamaz, kendinizi, trenlerde ve uçaklarda ya da sıkıcı bir kuyrukta beklerken yabancılarla sohbet ederken bulursunuz. Birinin ilginizi çeken bir şey yaptığını gördüğünüzde onunla konuşmaktan asla çekinmezsiniz. Kendinizi, başkalarıyla iletişim kurduğunuzda zinde hissedersiniz.

Çevrenizdekiler sizin cana yakın, sosyal, dışa dönük, konuşkan ve eğlenceli biri olduğunuz düşünür. İşinizden en çok verimi, etrafınızda insanlar varken alırsınız. Böyle iş ortamlarında fikirlerinizi başkalarıyla paylaşır, konu üzerinde konuşur ve düşüncelerinizden söz edersiniz. Biriyle yüz yüze görüşebilecekken niçin e-posta gönderesiniz ki?

İnsanlarla iletişim halinde olmaktan, ilişki kurmaktan keyif alırsınız. Başkaları yeni insanlarla tanışmaktan çekinebilir ama siz öyle değilsiniz. Yeni yüzlerle karşılaşmayı sever, kolaylıkla sohbet başlatır, ortak yanlarınızı keşfetmek istersiniz. Eğlendirebileceğiniz ve etkileyebileceğiniz bir oda dolusu insanla olmak sizin için bulunmaz bir nimettir.