Tanrılar Okulu Düş Öğretisi – I / Stefano Elio D’Anna

Ancak kim olduğunu biliyorsan ben diyebilirsin; yaşamının efendisiysen, bir iraden varsa.

Dünya onu düşlediğin gibidir. Git, o dünyaya gir ve kendin gör. İçinde taşıdığın yoksullarla, zorbalarla, toplum dışına atılmışlarla tanış. Sabahtan akşama dek yarattığın tüm süprüntüleri kabullen. Bundan kaçma, sakın hiçbir şeyi suçlama. Kendini dünyaya bırak. Git ve yarattığın şeyi, o müsamahasız, cahil, ölü dünyayı içten bir biçimde kabullen.

Kişinin kudreti, kendine sahip olmakta ve bir o kadar da kendisine teslim olmasında yatar.

İrade olmadan düşünceler, duygular ve arzular, benlik içinde başıboş dolaşan serseri kıymıklar gibidir ve sen evrenin insafına kalmış küçük bir parçacıksın.

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

2 Cevaplar Kime:“Tanrılar Okulu Düş Öğretisi – I / Stefano Elio D’Anna”

  1. misafir says:

    insan olmak neden bu kadar zor :(

  2. Çünkü zihni, bilinci ve bilinçaltısı var. Akıl ve zekadan bahsetmiyorum bile.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette