Möööö! ( İmdaaaat )

Yukarıda yazan haberi gazeteden okuduğumda hafsalam zıngırdadı. İneğin resmine baktığımda sütten kesildiğini, bundan sonraki hayatını sadece kaka üreteci olarak yaşayacağını düşündüm. İsim kısaltmasına bakarak (eSeS) tecavüzcü adamın isminin soy ismiyle aynı olduğu kanaatine vardım. Bu arada inek artık mö değil hö? diyormuş. Ördek olayına ise hiç girmeyelim derim. Diğer yandan hala ikinci el uzay mekiği aramalarıma devam ediyorum.

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

3 Cevaplar Kime:“Möööö! ( İmdaaaat )”

 1. hayvanlarda da intikam duygusu olaymış ne iyi olurmuş Female Fighter

  **************************************

  Var galiba. Atın intikamı gibi bir şeyler hatırlıyorum. :)

 2. “cihan” vardı evet ama benim bahsettiğim basit bi depik değil Devil

  **********************************

  Hı hı depik değil başka bir şey. Cihan’ı bilmiyorum ama depik olmadığını biliyorum. :)

 3. danimarka’da bu eylemin hiç bir cezai karşılığı olmadığı gibi bir çok hayvan genelevi mevcutmuş. nasıl bir sapkınlıktır bu anlamak mümkün değil.

  ********************************

  İnanılır gibi değil!!! :)

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette