Bekliyorum…

Yavaş olsa da nihayet bir internet bağlantısı bulmayı başardım. Çölde susuzluk çeken bir insanın vaha bulması gibi. İnternete erişmek için klavye üzerinde gezinen parmaklarımın “enter” tuşuna bastığı anda, tüm benliğimin ethernet paketine dönüşüp ışık hızıyla  yönlendiriciler arasında gezinmesini diledim. Yok olmak pahasına istedim bunu. Bir daha geri dönmemek pahasına. Bir insan neden ethernet paketi olmak ister ki? Neden sayısallaşmak ister? Belki de bir kaçış. Belki de farkında olmanın getirdiklerini kaldırmakta çektiğim zorlukların baskısı.

Senaryosunu bilmediğim bir filmin içersinde yaşıyorum şu an.  Indeu Deus Abest ‘de çevrilen bir film bu. “Burası neresi, ben kimim?”, zamanla  “neden ben?” e dönüşüyor. Ve ben senaryosu çekim esnasında  yazılan bu filmde sıramın gelmesini bekliyorum… Evet bekliyorum…

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

5 Cevaplar Kime:“Bekliyorum…”

 1. Andanaforoz says:

  biraz uzaklaşacağım ama farkındalık derken artık ondanda şüphe eder oldum heh. Gerçekten farkındalık , etrafında olup bitenleri önündeki perdeyi aralayıp görebilmek mi , dalinin tablosuna bakan körün anlam verebilmek adına birleştirdiği hevesli cümleler bütünlüğümü ? farkındalıkda ne ya , gerçekten farkedebilir miyiz ki , bize o şans verilmiş mi heh..

  *****************************

  O bir şans değil hak.
  “Ve hak verilmez alınır” denir.

 2. Bir aralar yazılımla fazla uğraştığım için kayış doğaçlama bir şekilde atmıştı. :) Bilgisayarlar programcısı kadar akıllı olabileceği için tanrısallaşmaları benim için neredeyse imkansız. Fakat ethernet paketi olma fikri tahrik edici. :)

 3. (Ufka bakar, bakar, bakar… )

 4. Indeu Deus Abest :bu, yenilgiyi baştan kabul etmek demek.

 5. Bazen kabul insanı rahatlatır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette