Test Sonucu: 20 Puan Üzerinden 

Sabırlı ve harekete geçmeden önce düşünen bir insansınız.

Güvenilir, sağlam ve düzenlisiniz. Başkaları aceleci, düzensiz ya da unutkan olabilir ama siz onlardan değilsiniz. Arkadaşlarınız iş bitirme yeteneğinize, önemli tarihleri hatırlamanıza hayranlık duyar. İş arkadaşlarınız her şeyle baş etme yeteneğinizi kıskanıyor bile olabilir. Çünkü siz daima başladığı işi bitiren, güvenilir birisiniz.

Kendiniz ve başkaları için yüksek standartlar belirlersiniz. Detaylara çok dikkat eder, nadiren hata yaparsınız. Verileri toplamak, artıları eksileri tartmak ve mantıklı bir karar vermek için zaman ayırırsınız.

Yapılması gereken şeyleri önceden belirler, liste yapar, seçeneklerin üzerinde düşünür, işinizi şansa bırakmazsınız.

Çevrenizde düzen kurmak da doğal içgüdülerinizden biridir. Tamamen derli toplu düzenli biri olmayabilirsiniz fakat plan yaparak belirsizlikleri ortadan kaldırmayı tercih edersiniz. Etrafınızdaki dünyayı kontrol eder, yönetmeyi seversiniz. Bir şeyler yanlış gittiğinde, kötü sonuçlanmamasını ummak yerine, beklenmedik durumlara karşı planınız olmasını tercih edersiniz. Size göre, pişman olmaktansa sağlamcı davranmak daha iyidir.

Oyun kurallarına saygı duyarsınız. Kurallar koyulmasının mutlaka bir sebebi vardır. İster iş hayatınızda olsun, ister özel hayatınızda, neyi kabul edilebilir neyin yasak olduğunu bilmek istersiniz.

Siz özdisiplinli ve güvenilir bir insansınız. İnsanları asla hayal kırıklığına uğratmazsınız. Tüm bu özellikler sizi sadık bir dost ve düzenli bir örnek vatandaş yapar.