Test Sonucu: 20 Puan Üzerinden 

Siz anı yaşayan birisiniz.

Hareketli, değişken durumlardan keyif alan, esnek uyumlu bir insansınız. Başkaları rutin işleri sevebilir fakat bu sizi çok sıkar. Diğer insanlar belirsizlikten nefret ederken, siz anı yaşayıp ertesi gün neler olacağını bilmezken başarılı olabilirsiniz.

Özel hayatınızda da planlara bağlı kalmaktan hoşlanmazsınız. Yakın gelecekteki tüm akşamlarınızı ve hafta sonlarınızı ayrıntılarıyla planlamak istemezsiniz.

Analiz felci geçirmiş, kenarda oturup doğruyu bulmak için durmadan tartışan insanlar sizi çileden çıkartır.  Karşınıza yeni bir fırsat çıktığında, deneyip neler olacağını görmeyi tercih eder, anı yaşarsınız. Hayatın akıp gitmesini izlemeyecek kadar kısa olduğunu düşünürsünüz.

Bir şeyler yolunda gitmediğinde de uyum sağlayabilir, hayatta kalmayı başarırsınız. Anın gerektirdiği gibi tepki verirsiniz. Taktiklerinizi değiştirir, farklı bir şeyler denersiniz. Yapamadıklarınızdan pişman olmaktansa yaptıklarınızdan bir şeyler öğrenmeyi tercih edersiniz.

Kuralları ve formaliteleri sıkıcı bulursunuz. Hedefe giden her yol mubahtır diye düşünürsünüz. Hedeflerinizi gerçekleştirmenize engel olan aşırı kısıtlayıcı kurallara uymak yerine, kuralları esnetmeyi seversiniz.

Risk almaktan mutluluk duyarsınız. Değişimi sever, çabuk tepki verirsiniz. Tüm bu özellikler, zamanın hızla akıp geçtiği, sürekli değişen dünyada işinize yarar.