20 Üzerinden Toplam Puanınız:

Öğrenmeyi çok seversiniz. Dünyada olup bitenleri ilgiyle izler, daha çok şey öğrenmek istersiniz. Büyük ihtimalle aynı anda okuduğunuz birçok kitap vardır. Geliştirmek istediğiniz yeteneklerinizin listesini de çıkartmış olabilirsiniz.

Sizin gibi insanlar ders çalışmaktan hoşlanır ve sınavlarda başarılı olur. Bu nedenle, hukuk, tıp ya da finans gibi bir kariyer seçmiş olabilirsiniz.

Mesleğiniz ne olursa olsun yeni gelişmeleri istekli bir şekilde takip eder ve heyecan duyarsınız. Yeni kitapların, fikirlerin, tekniklerin, filmlerin ve belki de cihazların ilk hayranı ve destekçisi siz olabilirsiniz. Yenilikleri ilk benimseyen kişi olarak tanınırsınız. Yeni cihazları tutkuyla benimseyen ve başkalarına da yayan birisiniz. Hayatın her alanında bilgi sahibi olmayı seviyorsunuz. Yakın çevrede pek çok konuda uzman olarak tanınırsınız.

Kimse sizi bir seminere ya da eğitime katılmaya zorlamadı. Eğitime değer verir, bunun kariyerinizde önemli bir rol oynadığını düşünürsünüz. Tek dileğiniz, daha çok kursa katılacak zaman ve paranız olması.