20 Soru, 60 puan üzerinden toplam Puanınız:

Test sonucuna göre; depresyonda olduğunuz anlaşılıyor. Alın, bu huniniz bu da direksiyonunuz. Bence sizin için delirip huzura kavuşma zamanı çoktan gelmiş. Kendinizi kasmayın, gevşeyin ve tatlı ılık iniltiler çıkartarak delirin. Böylelikle delilerin kuyuya attığı taşı bulmak için daha fazla gayret sarf etmenize gerek kalmayacaktır. Fakat kurtuluş belki de taşı aramak yerine, deliyi kuyuya atmaktır. Bu sizin takdirinize kalmış.

Diğer yandan; hayatta her şeyi kontrol etmek mümkün değildir. Bazen olayları akışına bırakmak, kontrol edemediğiniz durumların sonucuyla yüzleşmek akıllıca olabilir. Vaktinizin büyük bir çoğunluğunu harcadığınız iş yaşantısındaki huzur da çok önemli. Sevdiğiniz işi yapmıyorsanız, yaptığınız işi sevmeyi deneyin. Bunu başaramıyorsanız patronunuzun veya sevmediğiniz insanların resmini darta asın ve ok atın. Hala kendinizi depresyonda hissediyorsanız aşağıda yer alan flash uygulamasını kullanın. Olmadı işsizliğin keyfini çıkartın. Evet, hayat fani, ölüm ani, her şey boş, haydi coş!.. Gözlerinizi büyütüp bakmayın lütfen, korkutuyorsunuz. Ehi.

Her şey bir yana, ülkem şartlarında, şu anki depresif durumunuz, algı boyutunuzun gelişmiş olmasından veya çevrenizde olan biteni net bir şekilde idrak etmenizden kaynaklanıyor da olabilir. Eğer böyleyse kendinizle gurur duyun. Her şeyin farkındasınız ve kendinizi kandırma gayreti içerisinde değilsiniz. Bravo!

Son olarak; durduk yere kahkaha atmanızı, eğer kesmezse aniden bayır aşağı koşmanızı tavsiye ediyorum. ( Mümkünse huniyle, inanın işe yarıyor. ) Beklediğiniz sonucu elde edemezseniz birdenbire haykırın. Unutmayın küfür ruhun yelpazesidir. Ağzınızı doldurarak usturuplu küfürler edin. ( Bunu yalnız başınızayken yapmanızı tavsiye ediyorum. ) Asla ve asla haberleri seyretmeyin, gazete okumayın. Arada bir izdivaç programlarını seyredip oradaki insanlarla kendinizi kıyaslamanız sizi olumlu yönde etkileyecektir.

Depresyondan kurtulmak için aşağıdaki uygulama üzerinde biraz çalışınız: ( Enter’a tıklayınız)

Bu video Flash Player 9 gerektiriyor.