Toplam Puanınız 20 Üzerinden :

Her zaman daha fazlasını başarmak isteyen birisiniz. Daima bir varış noktasına, hedefe kısaca sizi motive edecek bir şeye ihtiyaç duyarsınız. Hedeflerinizi belirler ve hayata geçirirsiniz. Kendinize sürekli daha büyük hedefler koyarsınız. Başkaları böyle yaparak işleri daha fazla zorlaştırdığınızı düşünse de siz onlara aldırmazsınız. Çünkü daha çok şey başarabileceğinize inanırsınız.

Boş durmaktan nefret eder, ağırdan almayı hiç sevmez, meşgul ve yoğun olmayı tercih edersiniz.

Yarışa eğlencesine değil kazanmak için katılırsınız. Büyük beklentileriniz vardır. Her zaman bir numara olmayı hedefler, ikinciliğe razı olmazsınız. Başkaları performans değerlendirmelerinden korkarken, siz önemsemezsiniz. Hatta hoşunuza bile gidebilir.

İnsanların bir durum hakkında, söylendiği halde hiçbir şey yapmamaları sizi sinir eder. Kontrolü ele almayı sever, zaman zaman idareyi ele alıp etrafınızdakilere ne yapmaları gerektiğini söylemekten keyif alırsınız. Onlara nasıl fark yaratacakları ve ekibe nasıl katkıda bulunabilecekleri konularında fikir vermeye bayılırsınız. Size ne yapılması gerektiğinden söz edilmesinden hoşlanmazsınız.

Şansa inanmazsınız. Siz başarılı insanların şanslarını kendilerinin yarattığını bilirsiniz. İnsiyatif kullanır, çok çalışır ve işlerin yoluna girmesini sağlarsınız.