Nasıl Görünmek İstiyorsunuz?

Dünyada en fazla satan pop şarkıcısı, medyanın sevgilisi ve milyonların idolü olmak nasıl bir şey olurdu bir düşünün.

Bu aslında, araba radyosuna eşlik ederken ya da duşta birbiri ardına şarkılar söylerken düşünmediğiniz bir fantezi değildir. Toplulukları tek bir şarkının gücüyle yerlerinde zıplatmanın düşüncesi bile insana büyük heyecan verir.

Yeni bir şarkıcısınız ve çıkış yapacağınız albümün CD’si henüz basıldı. Şimdi geriye sadece albümün kapağına ne koyacağınıza karar vermek kaldı.

Nasıl bir şey seçersiniz?

Nasıl Görünmek İstiyorsunuz?

Progress:

Yeni bir şarkıcısınız ve çıkış yapacağınız albümün CD’si henüz basıldı. Şimdi geriye sadece albümün kapağına ne koyacağınıza karar vermek kaldı. Nasıl bir şey seçersiniz?

Kaynak: http://fwmail.net/testler/ilginc-bir-psikoloji-testi-album-kapagi/

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

9 Cevaplar Kime:“Nasıl Görünmek İstiyorsunuz?”

 1. imagine says:

  koruma kalkanımın altında bilmez kimseler aslında nasıl da mutsuz ve savunmasız ve ağlayıp durup bir kız çocuğu olduğunu… :(

 2. Bence önemli olan bunu senin biliyor olman. Belki de farkında olmak düzeltmek için harika bir başlangıçtır.

 3. bu ne, tuzak soru mu?! neyi seçersen seç, kişiliğin en kötü tarafını söyleyip yerden yere vuruyor :pumpkin:
  şarkıcı olmıycam ben.

 4. Gelişim olumsuz yönlerin tespiti ile başlamaz mı?

 5. bu soru bir olumsuz yönümü tespit etmemi sağladı tabii ki:
  sesim kötü:/

 6. İnsanoğlu iskelet ve vücut yapısı gereği asla kendi sesini olduğu gibi duyamaz. Belki de sandığın kadar kötü değildir. :)

 7. misafir says:

  hakkımda bildiğim fakat değiştirmek, değiştiremesem bile törpülemek için deli çaba sarf ettiğim şeyler teyit edilince bırakın nasıl’ını “görünmek” dahi istemiyorum ben.

 8. Bazen görünmek görünmemekten daha zordur.

 9. Görünüp görünmemek biraz da bakanın nereden nasıl baktığına da bağlı oluyor. :)

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette