Renge Göre Kişilik Testi

Renklerin insanlar üzerinde tahmin edebileceğinizden daha fazla etkisi vardır. Biz fark etmesek bile renkler zihnimizi, duygularımızı hatta davranışlarımızı bile etkilemektedir.

En çok sevdiğiniz ve tercih ettiğiniz renkleri işaretleyerek renge göre kişiliğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Renge Göre Kişilik Testi

Progress:

Aşağıdaki renklerden en sevdiğinizi seçiniz.

Aşağıdaki renklerden en sevdiğinizi seçiniz.

Sonucu görmek için Sonucu Göster düğmesine tıklayınız.

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

11 Cevaplar Kime:“Renge Göre Kişilik Testi”

 1. Anjelika says:

  Kaynak yöneticilerinden biri olduğumu söylüyor.
  Hiç yabancı gelmedi bu sonuç bana. Neden acaba?

  :nerd

  *******************************

  Liderlik özelliklerin var demek ki. Hoş bir şey.

 2. Mavi-mor ciktim. Hayallerim iliskilerimden daha once geliyormus.

  ********************************

  Hayallerimin ilişkilerden önce geldiği bir dünya hayal ediyorum.
  Yaşasın mavi. :)

 3. marypoppins says:

  hımmm
  biliyodum zaten!(neden bildiğimi ben biliyorum…..)gülücük

  ********************************************

  Neden bildiğini senin bildiğini biliyorum. :) Nasıl biliyorum ki? :)

 4. Asitavandas says:

  Mavi ve yeşil

  Oyyyyuuuuuuffff çok güzel gaz aldım(elektirik deil!) fevkaladenin fevkindeyim yaşasın ben kendimmmmm!……

  *******************************************

  Ben bile gaz aldım. Bana ne oluyosa? :) Hmm bi de ışığı gördüm sanırsam. :)

 5. miracle says:

  Seksi bir insanmışım. Bunu anketten öğrenen ilk kişiyim ben :))

  *********************************

  Her gün yeni bir şeyler öğreniyoruz. :)

 6. Eğer yeşili maviden daha çok seviyorsanız, başkalarının hayallerine destek olmaya daha çok önem veriyorsunuz ve kendinizi ikinci plana atıyorsunuz demektir.

  Evet bunu son bir kaç ayda farkettim. Çevremdekilerinde etkisiyle. Ama bana doğru gelen bu, kendimi öenmsemiyor muyum ? Önemsiyorum ama, bilmiyorum işte.

  Mavi yeşil. Güven ve uyum diyor.Güvenelim ve uyalım bakalım.

  *****************************

  Başkalarına önem vermekle başkaları için kendini adamak arasındaki çizgi bazen çok silik olabiliyor. Dikkatli olmak gerekebilir.

 7. Siz olayların duygusal yanları ile gerçekleri birleştirmeyi seversiniz. Bir olay olduğunda önce durumu analiz edersiniz, saçmalıkları bir tarafa atar ve insanları bir araya getirerek durumun düzelmesini sağlamaya çalışırsınız. Başkaları sizin düzene olan ihtiyacınızı aşırı ciddi olarak görür. Siz başkalarına fikir verirken ya da açık açık düşüncelerinizi söylerken en başarılı olursunuz. Başkalarına destek olmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.
  Vücut diliniz insanları size çeker. Merakınız hareket yaratır. Siz seksi bir insansınız. Yeni olgular sizi heyecanlandırır ve yeniden canlanmanızı sağlar. Fakat aynı zamanda yenilikler yapmanız gerekenleri bitirmenize engel olabilir. Ertelemeyin, heyecanınız sönmeden önce işlerinizi bitirmeye çalışın.
  Olayların ve insanların göründükleri gibi olduğunu bilmeye ihtiyacınız vardır. Bu yapınız özellikle kötü bir ruh hali içinde olduğunuzda daha belirginleşir. Çevrenizi kontrol eden bir yapıya bürünürsünüz. Bazen olayların sadece negatif yanlarını görürsünüz. Böyle durumlarda öylesine kuşkucu ve aşırı analitik olursunuz ki herkesin moralini bozabilirsiniz. Duygularınızı ve davranışlarınızı çalışan bir plan ile birleştirmeye ihtiyacınız vardır. Yoksa geleceğinizi yönlendirmek sizin için çok zor bir hal alacaktır.
  Eğer kırmızıyı mordan daha çok seviyorsanız, en popüler insan olmaktansa işlerin doğru şekilde yürümesine daha çok ilgi duyarsınız. Sözlerinizin sonuçlarını düşünmeden konuşma eğilimindesiniz.
  Eğer moru kırmızıdan daha çok seviyorsanız, insanların tepkilerine çok önem veriyorsunuz demektir. İstediğinizi almak için cazibenizi ve çekiciliğinizi kullanırsınız.
  kırmızıyı daha cok seviyorum

  **********************************

  Kırmızı belki de hayatın en canlı rengi.

 8. kırmızı mor.

 9. imagine says:

  Sarı-portakal rengi… Ve önceliğim portakal rengi. Sadece hangi renkseverliğimden konu nerelere gitti :) ilginç ve fakat doğru gibi görünüyor.

  *************************************

  Ya doğruysa? :)

 10. Doğru olsun isterdim ☺️

  ***********************************

  Hayatta her şey mümkünmüş. :) Öyleymiş.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette