Kişiliğiniz Ne Renk?

Renklerin Psikolojik Etkileri, insanda meydana getirdikleri hislerle ilgilidir. Her renk insanda farklı duygular uyandırır. Kimi renkler insanı sakinleştirirken kimileri heyecanlandırır, bazı renkler kendine güveni arttırırken bazıları da içe kapanıklığı arttırabilmektedir. Birbirine yakın renklerin etkileri de birbirine benzemektedir.

Diğer yandan insanın sevdiği renkler de o kişinin karakter yapısı hakkında bilgiler ihtiva eder.

Renge göre kişilik yapınızı öğrenmek için en sevdiğiniz rengi seçiniz.

Kişiliğiniz Ne Renk?

Progress:

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

12 Cevaplar Kime:“Kişiliğiniz Ne Renk?”

 1. Beauty

  ************************

  :bingung:

 2. kırmızı says:

  kırmızı

  **************************

  Beyazzzz. En büyük.. Noluyo ya?

 3. mavi dinginlik

  **************************************

  Derin huzur. :)

 4. Gökkuşavı.

  **************************

  En sevdiğim kuşak. :)

 5. imagine says:

  Turuncu :)

  ************************

  Ne hoş. :)

 6. Cowboy Umbrella :party: Angel Dog Cat Bunny Eat Music Note :coffee: Cake Monkey Broken Heart

  **************************************

  :bingung:

 7. misafir says:

  Siyah renk seven, hüznün ve kederin kadınıdır. Yaşam serüvenleri hayal kırıklıkları ve aldanmalarla geçer. Çevreden yaşam dolu, neşeli görülseler de somurttukları günler boyunca hayalet gibi gezdikleri de olmaktadır. Aslında içteki gerçeklerin bir biçimde dışa vuruş şeklidir, nedeni ise o dışa vuran taraf, onların gerçek yüzleri olmasıdır. Bu kadınların kimi de sert ve soğuk olurlar. Siyah rengin parlak, gösterişli olanını seçen kadınlar ise, öbürlerine hiç benzemezler, neşeli, mutlu, huzurdan hoşlanan, keyif alan kişilerdir.
  kendimden soğudum vallaha ! IDK

 8. İlginçmiş gerçekten. Üzerinde düşünmeli mi?

 9. misafir says:

  ı ıh hiç gerek yok bence.

 10. Gerek olmasa bile oluyor bazen. :)

 11. okuyom ben ya says:

  yaşasın yeşil son bir kaç cümle hariç hepsi uyuyor mesela alaycı bir insan değilim ben

 12. Test çalışıyor. Heyoo. :)

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette