Para Para Para

Bazen gerçek ile inanç arasındaki fark o kadar derinleşir ki; bir şeyin değerli olduğu konusunda ortaklaşa anlaşıp inanmış insanlar, gerçekleri ifade edenlere deli derler. 

Mesela; “aslında sadece kağıt bunlar, para diye bir şey yok” desem ve tüm insanlar bir sahah uyandığında aynı şeyi deseler?

Belki de o sabah yeni bir dünya kurulur.  

Belki de bu yüzden deliler dünyanın en zengin ve en özgür insanlarıdır. 

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

4 Cevaplar Kime:“Para Para Para”

  1. lütfen bunu birisi çıkıp gerçekten de söyleyebilir mi artık. lütfen, çok rica ediyorum. yani en azından ben iş bulana kadar! :)

  2. Kağıt onlar, kağıt. :)

  3. hfdhsjsja says:

    Bence parada dahil herşey önemsiz. dunyada anlamsızca haraket eden tek canlı insanlar zaten yaptığı hiçbişeyin gerçekte anlamı yok hepsi uydurduğu düzenin bi parçası

  4. İnsanlar çok garip bir canlı türü.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette