Sayıklamalar 42

* İnsanoğlu bir şeye inanma ve bir yere ait olma lanetiyle doğar. Fakat en büyük lanet, bu lanetlerden kurtulabilenlerin çok az sayıda kişi olmasıdır.

* Katlanılamaz olan, fiziksel değil, düşünsel yalnızlıktır.

* Kendinize çektiğiniz şey, istediğiniz değil, ne olduğunuzdur.

* Gönülden verdiğiniz her şey, mutluluk olarak size geri döner.

* Gücün büyüsüne kapılıp kendi tecavüzcüsüyle evlenen zavallı insanlar, gücün büyüsü tükendiğinde o gücü yaratanın celladı olacaktır.

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

6 Cevaplar Kime:“Sayıklamalar 42”

  1. kendime bile ait değilim ben, aileme, yaşamış olmuş şehre, çevreye. evet belki çok klişe ama şu dünyaya bile ait değilmişim gibi hissediyorum. lanetliyim, evet.

    mission completed! tüm sayıklamalara yorum yazdım, artık kendimi imha edebilirim :)

  2. Gerçekten inanılmaz bir başarı sergilemiş durumdasın. ( Aniden ayağa fırlar ve alkışlar. ) :)

  3. kendi çapımda işte.

  4. En büyük çap kendi çapındır. :)

  5. dungbeetlek says:

    Bir başlangıç , dengelerin doğru oluşuna en çok özenin gösterileceği zamandır

  6. Sonuçta her başlangıcın bir sonu olduğu söyleniyor. :)

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette