Sayıklamalar 40

*Yöntem tek başına sadece bir haritadır. Yolu bulan zihindir.
*Heba… Bir hayat iki heceye nasıl sığdırılabilir?
*Hayat yaşarken bir trajedi gibi ama yaşandıktan sonra tam bir komedi olduğunu anlıyor insan.
*Bazen hislerimiz anladıklarımızın ötesine geçer.
*Bir gün yanımda ben olmadığımda gerçekten yalnız kalacağım.
*Her şey dengeye götürüyor bizi. Eninde sonunda dengede buluşuyor insanlık. Bu öyle müthiş bir denge ki, gücünü dengesizlikten alıyor.

Bilgi Paylaştıkca Çogalır...

8 Cevaplar Kime:“Sayıklamalar 40”

 1. “*Hayat yaşarken bir trajedi gibi ama yaşandıktan sonra tam bir komedi olduğunu anlıyor insan.” En çok bunu sevdim :)

  *********************************************

  Hos bi sey. :)
  :bingung:

 2. Dengesizliklere yer acmadan iyi bir denge bulunmuyor ne yazik ki..

 3. Belki de dengesizleşince dengeyi bulacağız. :)

 4. yaşandıktan sonrası için komedi diyemiyorum ben. “şaka” anlayışım kıt olsa gerek.

 5. Bir daha yaşamayı deneyebilirsin. :)

 6. Sanırım hissedebildiğimiz kadar insanız. :)

 7. İnsan olmanın değerini bilmeli ve keyfini sürmeli. :)

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

[+] kaskus emoticons nartzco

İfade eklemek için tıklayınız.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette